Трайдент в г. Киев

Поиск контактных данных о компании - Трайдент в г. Киев по адресу ул. Большая Васильковская, 28Б

Город:

Киев

Адрес:

ул. Большая Васильковская, 28Б

Телефон:

044 503 77 71

Официальный сайт:

http://trident.travel/

Об организации

Туристична компанія "Трайдент" як офіційний представник в Україні, одного з найбільших туроператорів світу – концерну Neckermann \ Thomas Cook пропонує Вам співпрацю через агентську мережу і відповідні переваги даної співпраці: Європейський досвід туристичної діяльності. Величезний вибір (від 150 до 300 об’єктів у кожній країні) готелів, апартаментів, приватних об’єктів розміщення). Акційні знижки передчасного бронювання (економія до 20% на стандартній вартості туру). Додаткове грошове бонусування менеджерів в рамках спеціалізованих акцій. Доступ до системи он-лайн бронювання. Юридична підтримка. Підтримка туристів за кордоном. Участь у навчальних семінарах. Участь в інформаційних та розважальних заходах ТК "Трайдент". Гарантована якість відпочинку.


Расположение на карте

Отзывы об организации

Заказать онлайн:

кредит на карту

кредит наличными

кредитку

кредит под залог

страховку


Полезное видео

Простоbank ТВ рассказывает о том, как отдохнуть на Кипре без путевки. Подписывайтесь на наш канал на Youtube, чтобы не пропустить новое полезное видео о личных и бизнес-финансах.
Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV